• درباره ما

درباره ما

درباره ما

گروه صنعتی و بازرگانی تی کیا  با سالها تجربه در زمینه طراحی ، ساخت و ارائه انواع لوستر ،آباژور و آویزهای دکوراتیو  و بهره گیری از کادر متخصص و متعهد یکی از پیشگامان عرصه نورپردازی در کشور بشمار می آید.
مبنای فعالیت های تی کیا ، جلب و ارتقا رضایت مندی مشتریان و  توجه به نیاز ها وسلایق آنان بوده  که در این راستا بهینه سازی مصرف و افزایش توان رقابتی از ارکان اساسی برنامه های  تی کیا  می باشد. 
ما همواره در راستای رضایت مشتریان تلاش کرده ایم تا کیفیت ، زیبایی ، دوام و درخشندگی را همزمان در ساخت محصولاتمان بکار بگیریم.
در تی کیا به کمک کارشناسان مااز ابتدا با مشاوره و راهنمایی در مورد نحوه انتخاب با توجه به بودجه و چیدمان منزل می توانید بهترین انتخاب را داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن و با امن ترین روش های ارسال محصول خود را تحویل گرفته و در نهایت در اکثر شهر های ایران در صورت نیاز به نصب محصولات به کمک ایران لوستر محصولات خود را نصب نمایید

گروه صنعتی و بازرگانی تی کیا    با تمرکز بر کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، به خود می‌بالد  که در عرصه صنعت وسایل روشنایی ، با نوآوری و خلاقیت روزافزون ضمن توجه ویژه به مشتریان به سوی آینده گام برمیدارد.